to my –” maluszki” – dzielne przedszkolaki!

Jak Uszatek uczymy się jak być koleżeńskim, serdecznym, życzliwym, do niesienia pomocy gotowi w każdej chwili.

W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, zabawek mamy wiele i bawimy się wszyscy jak przyjaciele.

Gry, lego układanki, różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie nas rozwijają.

W ciągu dnia tańczymy, śpiewamy i na instrumentach muzycznych gramy. W naszym przedszkolnym ogródku z radością przebywamy i ze świeżego powietrza z ochotą korzystamy.

Podczas nieobecności rodziców opieką otaczają Nas
 Nasze panie – p.Beata, p.Justyna oraz p.Sylwia. Zabierają nas w „podróż edukacyjną” podczas, której odkrywamy tajemnice otaczającego świata. Rozwijamy nasze zainteresowania i indywidualne możliwości. Jesteśmy bardzo wesołą grupą.